HiSUN

blank
  • UTV Hisun

O výrobcovi HiSUN

O výrobcovi HiSUN

O VÝROBCOVI HISUN MOTOR

Chongqing Huansong Industries bola založená už v roku 1988 a značne rozšírená v sérií fúzií a akvizícií v roku 2003. HISUN, ako je obvykle nazývaná, je súkromná spoločnosť tvorená deviatimi dcérskymi spoločnosťami, ktoré zahŕňajú Chongqing Huansong Technology Industries Co., Ltd., Chongqing Huansong Syton IMP & EXP .co., Ltd., Chongqing Huansong Motorcycle Sales Co., Ltd., atď... Ako skupina, HISUN teraz vlastní viac ako 150 akrov pôdy, niekoľko miliárd v aktívach a viac ako 2.500 zamestnancov.

Spoločnosť HISUN sa zaviazala k výrobe vysoko kvalitných terénnych vozidiel (ATV) , úžitkových terénnych vozidiel (UTV) a motocyklov. S prísnym systémom riadenia kvality a v súlade s QMS štandardmi, získala spoločnosť HISUN národnej a globálnej certifikácie ako CCC, COP, E3, EPA a E-mark. Produkcia spoločnosti dosiahla každoročné výrobné kapacity 100.000 ks ATV a UTV a 2.000.000 ks motocyklov a motorov. Výrobky sú distribuované do Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Európy, Afriky, na stredný východ a do mnohých ďalších krajín po celom svete.

Spoločnosť HISUN taktiež spolupracuje s početnými medzinárodnými a veľmi známymi poradenskými spoločnosťami. Táto spolupráca spoločne s kreatívne marketingovou stratégiou a výborným predajným servisom produkuje najmodernejšie stroje, ktoré prevyšujú medzinárodné štandardy. Spoločnosť HISUN obstála v skúške časom a získala si tak dôveru mnohých zákazníkov po celom svete prostredníctvom výroby vysoko kvalitných a inovatívnych produktov. Záväzok spoločnosti HISUN k inováciám,tak pomohol upevniť jej miesto ako popredného výrobcu aj pre nadchádzajúce roky.

Prihlásenie