WANGYE

blank
  • Skútre

O výrobcovi WANGYE

O výrobcovi WANGYE

Zhejiang Taizhou Wangye Power co., Ltd. bola založená v roku 1999. Spoločnosť leží na pláži pri malebnom východnom oceáne. Je jedným z leadrov medzi spoločnosťami v Číne na výrobu skútrov a motorov pre skútre v provincii Zhejiang. Vyrába kvalitné produkty najvyššej kvality, ktoré zahŕňajú skútre a motory pre skútre. Disponuje modernými výrobnými linkami pre zabezpečenie najvyššej kvality výroby skútrov a motorov pre skútre, a to konkrétne ako linkami na ich výrobu a montáž tak aj linkami na lakovanie.

Vlastní tiež moderné vývojové centrum, testovacie zariadenie a strojné laboratória, CAD / CAM centrum pre počítačové návrhy, vývojové centrum technológií vozidiel, mnoho najmodernejších dynamometrov pre testovanie motorov a ďalších celkov a tiež disponuje samostatným špeciálnym oddelením pre meranie emisií. Spoločnosť uviedla na trh 6 sérií skútrov, celkom cca 140 typov skútrov a motocyklov a 10 typov motorov. Exkluzívne modely ako napríklad Eivissa alebo HUASHAO dosiahli mimoriadne úspechy. Výrobky sú veľmi populárne predovšetkým pre ich vynikajúcu kvalitu, moderným dizajn a vysoký výkon. Svoje výrobky veľmi úspešne predáva a tiež poskytuje kvalitný popredajný servis ako v pevninskej časti Číny, tak vyváža produkty do Ameriky, Veľkej Británie, Mexika a ďalších cca 100 krajín po celom svete.

WANGYE si zakladá na stabilnej kvalite svojich výrobkov. Za vysoko nadštandardné produkty získala ocenenie "China light industry products quality trustworthy enterprises", ďalej "Customer Satisfaction brand", ďalej ocenenie "Chinese well-known trademark", a motory od Wangye "Chinese Mianjian products". Spoločnosť má certifikáciu ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, EPA, E-MARK. WANGYE je tiež zaradená medzi top 50 spoločností v Taizhou, top 10 spoločností v Huangyan, má rating AAA, v Zhejiang provincii je preslávená ako výrobca veľmi kvalitných výrobkov, je ukážkovým výrobcom pre "Zhejiang patent". Je zaradená medzi TOP 50 medzinárodne konkurencieschopných privátnych spoločností v Číne. Poslaním Wangye je vytvárať hodnotu pre zákazníkov, príležitosť pre zamestnancov, harmonickú spoločnosť a silnú ľudskú budúcnosť. Aj naďalej zohľadňovať výrobné a servisné požiadavky zákazníkov, sústrediť sa na strategické body riadenie spoločnosti, nové technológie a rozvoj spoločnosti, všetko v priamom prepojení s výrobou. Zároveň starostlivo dbať na efektívnu nákladovosť a transport tovaru pre obchodných partnerov na celom svete.

Prihlásenie