Velkoobchod štvorkolek a UTV HISUN

O nás

O nás

Sme výhradní dovozcovia pre Slovenskú republiku.Sme výhradní distribútori značiek HiSUN,WANGYE. Všetky tieto spoločnosti patria k svetovej elite v daných odvetviach štvorkolek a skutrov,ktorí ponúkajú iba výrobky najvyššej kvality. Za dobu nášho pôsobenia na českom trhu sme získali výhradné zastúpenie pre ďalšie štáty ako je Slovensko.

 

Veľkoobchodný predaj:

Vlastníte e-shop alebo prevádzkujete kamenný obchod? Ak máte záujem stať sa predajcom značky HiSUN, tak nás prosím kontaktujte emailom alebo telefonicky. Radi Vám zašleme veľkoobchodný cenník a obchodné podmienky spolupráce.

 

O spoločnosi HiSUN

O spoločnosi HiSUN

Spoločnosť Hisun Motors Corporation už roky poskytuje kvalitné a revolučné terénne vozidlá pre niektoré z najväčších značiek v odvetví energetických odvetví. Táto produkcia súkromných značiek umožnila spoločnosti Hisun Motors Corporation, aby sa každoročne rozrástla na jedného z najväčších poskytovateľov vozidiel ATV UTV.

Koncom osemdesiatych rokov boli dvere otvorené v globálnom ústredí spoločnosti Hisun Motors Corporation v Chongqingu v Číne. Rýchly rast a expanzia odvtedy pomohli vybudovať celosvetovo 7,1 milióna štvorcových stôp s viac ako 2500 zamestnancami.

V roku 2007 otvoril Hisun USA svoje prvé americké servisné centrum v Carrolltone, TX. Teraz so sídlom v meste McKinney, TX, sídlom spoločnosti Hisun v USA sa rozrástlo na sídlisko 300 000 štvorcových stôp, finálnu montáž, plnenie dielov, správu a technickú podporu.

V spoločnosti Hisun USA sa venujeme dodávke kompletnej línie unikátnych a všestranných UTV a ATV so spoločným zameraním na prekonanie očakávaní priemyslu. Našou úlohou je podporovať nadšencov na celom svete inovatívnymi produktmi, ktoré poháňajú toto odvetvie. Vyrábame viac ako len vozidlá s právomocami na posilňovanie, robíme off-road zážitky, ktoré budú trvať celý život.

Prihlásenie